Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz crue #269550 üzenetére

    Folytatom, mazohista vagyok :D Esélyt megkapja nálam mindegyik. De amiket felsoroltam nem feltételezésk voltak, hanem ezek tények amikkel találkoztam játék alatt. Feltételezések ilyenek lettek volna hogy például remélem nem csak egyfunkciós ladikunk lesz. Ha már a trailerben elég jól feltüzeltek azzal az ominózus hajós tüzesnyilas résszel. De nem áltatom magam, kicsit olvastam a témában, és kb nulla az egész, nemigen lesznek hajócsaták, inkább csak szimpla utazásra hasznáható majd. Aztán ki tudja? Lehet lesz egy két ilyen szekvencia, de biztos nem lesznek olyanok mint az Odysseyben. Ami azért kihagyott ziccer mert a vikingektől nem áll távol az ilyesmi. Meg ahogy indult, vagy jobban mondva fejlődött a széria az Originstől felfele, egyre jobban kidolgozták ezt. Odysseyben már egész èlveztem. Itt meg szerintem kb az Origins szint lesz. Na, ez mondjuk feltételezés. Meg talán ami említést érdemel még hogy a kis településünktől is nem tudom mit várjak majd el. Vegyes dolgokat olvastam. Van olyan cimborám aki nagy ívben tesz az egészre. De mástól meg azt hogy még új játékmechanikákat, eszközöket skilleket kapsz a település istápolásával. Szal eszerint még is érdemes vele foglalkozni. Ha be kéne határolni, leginkább a Fallout 4 falvak szintjén lehet az egész. Inkább csak ilyen opcionális az egész. Akár le is szarhatod. Ez is csak feltételezés. Majd ha odajutottam eldöntöm hogy nekem ez mennyire tetszik. Ezeket pont emiatt nem írtam bele a kisregénybe, mert még én se tudom. A többit viszont tartom.

Új hozzászólás Aktív témák