Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz RZozo #265657 üzenetére

    Igen, mondjuk ha lesz a PS4-nek értelme a PS5 után is, akkor teljesen jogos. :R
    Ha vettél VR-t, az alábbi játékokat mindenképpen próbáld ki:
    Astro bot: rescue mission
    Farpoint (aim controllerrel az igazi, legutóbb mikor néztem, használtan volt bagóért, hátha még most is ez a helyzet - ez NEM gyerekbarát, a többi de, lásd lentebb)
    Ha van move controller, beat saber, ping pong szintén nagyon jó.

    Vannak még bőven, de ezek azok, amik abszolút családbarát címek, viszont olyan minőséget adnak, hogy gyakorlatilag 10-100 éves korig mindenki szereti. Na jó, a farpoint tud ijesztő lenni, az nem biztos, hogy gyerekbarát. Hogy teljesen őszinte legyek, én azt a csajoknak adtam mindig, hogy próbálják ki, olyanokat sikongattak, hogy dőltünk a röhögéstől. A csajok is. Legjobb az volt, mikor az egyik "csajosabb" típusú csaj próbálta ki, ott az volt a menetrend, hogy sikoly, gépfegyverhang, "dögölj meg Te rohadék!" felkiáltás, a biztonság kedvéért néha pár ütés a puskatussal, röhögés, megyünk tovább a következő sikolyig.
    Vagy 1 órát biztos játszott vele, pedig alapvetően nem egy gamer, hogy finoman fogalmazzak, utána azt mondta, hogy ilyen jól nagyon régen érezte magát, bár a szive úgy ver, hogy az már nem biztos, hogy teljesen egészséges. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák