Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz sp8787 #253056 üzenetére

    Nem említettem a CDPR-t, de ha már belekeverjük őket, akkor egynémely Witcher 3 side quest simán körberöhögi az AC-k fő story-ját. Arról nem is beszélve, hogy míg a Witcher karakterei élőnek hatnak, addig a AC npc-i még a Skyrim szintet sem érik el. Most nem a napi tevékenységekről, vagy hogy hányszor köszön neked oda az AI, hanem a köréjük épített történetekről beszélek. Szerintem itt le is zárhatjuk a témát, mert az Ubisoft nem is akart ütős történetet és emlékezetes karaktereket építeni, csak összehánytak pár történelmi személyiséget, hogy nagyobb legyen a görög világába való beleélés amikor valami ismert nevet olvasol.

    Legalább a CDPR tud azokból az anyagokból világot építeni amihez hozzányúl, nem úgy mint az Ubi. Nagyon bízom benne, hogy egyszer a lengyelek ugyan így a Warhammer 40k világához is ellátogatnak.
    Értem én hogy ízlések és pofonok, de hogy valaki olyat állítson, hogy az AC-k története legalább egy szinten van egy komolyabb rpg-ével... :U Csak trollkodás lehet.


    S e t h
    Az anime vagy manga réteg cucc, de ha az ember túlteszi (netán szereti) a művészi stílust, akkor igen jó történeteket élhet át. Sokszor olyan témákba és világokba amikbe a nyugati kreatívok bele sem szagolnak.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sp8787 #253056 üzenetére

    Például a két DLC a Witcher 3-hoz teljesen maguk írták. Szóval ez elég mellé. A Gaunter O'Dimm féle történet a Hearts of stone-ban, az egyik legjobb Witcher sztori.
    A Blood and Wine is 5 évvel a könyvek után játszódik.

    Ez meg az egyik kedvenc mellékküldetésem: [link] :)

    (#253094) saelin
    Itt már elfelejtheted az Ubi-t. Attól függetlenül írta ezt. Még szerencséje, hogy nem említette egy lapon a CDPR-t és az Ubi-t. :D ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák