Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Moby #227201 üzenetére

    Újabb mellélövés, befotózzam a Dreamcast-emet, hősszerelmes? Igen lehet, hogy hozzá még kötődtem, mint te a Miss Playstation-hoz, amit a gyenyó Mrs. Playstation 2 nyírt ki, de azóta csak élvezni akarom a játékot úgy, hogy nem fizetem túl az élményt, ennyi. egyébként érdekelt más, pl. a haladóbb mobil területen kalandoztam.

    vg: Érdekes, hogy megértésről beszélsz, teszteljük a tiéd:
    1) megérted, hogy attól, hogy ebbe öli valaki a pénzét, az még nem feltétlenül nem probléma, és nem egy függő ember kényszer'döntése'? Biztos, hogy vannak megtakarításai, eleget költ az egészségére, stb., stb.?
    2) attól, hogy nyilvánvalóan látom, hogy ha várok vele sokkal jobban járok, pedig simán megvehetném full áron is, csak nincs rá értelmes indokom, annál több az ellenkezőjére? Attól, hogy téged engedelmes fogyasztó-robottá kondicionáltak, nekem még nem kell annak lennem, ugye?
    FLY: köszönöm az értelmes hozzászólást! Én ilyen ember vagyok PS-vonalon, X360-on pedig nem létezett ez a korlát. Sok mindent kipróbáltam, hogy szinte biztos legyek benne: ilyen bődületes teljes árat nem ér meg egy ilyen termék, főleg úgy, hogy nagyon gyorsan esik az ára, míg az élmény alig romlik. Hosszú évek után pl. a Death Stranding-en látom, hogy már felére olvad az ára lassan.
    Nehezet kérdeztél, mit ajánlok, hm... Időlegesen valami ütősebb élményt, hobbit kellene találnod, és mikor visszatérsz gyermekként tudsz válogatni a valóban bevált, de töredékáron elérhető élmények között, mint most én :DDD
    A karácsonyi árak kihasználásával építek portfoliót, de már lehet, hogy átbillenek a Tyler Durden által leírt hibába, amit köszönök, hogy beírt, állandó veszély.

    [ Szerkesztve ]

  • vonSux

    őstag

    válasz Moby #227201 üzenetére

    Minden gen végén egyre csak pörgetem tovább a hsz-okat, egyre több a zaj a valamire való kommentek körül. Remélem a többség fél/hülyeségnek tartja majd day one ps5-öt ill. Xbox-ot venni ;]

Új hozzászólás Aktív témák