Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz krx21 #97160 üzenetére

    Őszintén? Végignézve a PS4-emen telepített játékokon, alig van, ami Pro-patch-et kap: Ucharted 4, The Last of Us, Battlefield 1 és kb. be is zárult a kör. Ez még az általam birtokolt játékok 10%-át sem éri el és igazából teljesen elégedett vagyok az ezen címek által nyújtott teljesítménnyel is, nem gondolom, hogy 1080p-ben sok valós előnyre tennék szert a Pro-val. Az elkövetkező időkben sem tudom, hogy milyen olyan címek várhatók, amelyek valós előnyt fognak kovácsolni a Pro erejéből és érdekelnének is. Szóval SZÁMOMRA szerintem nem hozna annyit az új gép, hogy érdemes lenne váltani, pláne most, debütáláskor. Abból a 120-130 eFt-ból ugyanakkor legalább 10-15 játékot tudok vásárolni, ami szerintem kézzelfogható, szemben azzal, hogy a jelenlegi gépemet jó, ha 50-60 eFt-ért el tudnám passzolni. És akkor még nem számoltam a nemrégiben megvett 1,5 TB-os HDD-vel, amit megintcsak migrálhatnék az új gépbe, komoly macerával, mert több, mint fele arányban birtoklok Store-ból elektronikusan megvett játékokat. Ha mindent egybevetek, számomra nem igazán érné meg a váltás. Szerintem.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák