Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Tegnap próbáltam a Trine 2 Complete változatot ( demo) 3D tévén és übertfasza szép. Fantaszikus. Csak így játszanám, ha egyébként érdekelne a játék. Ha majd PS+-os lesz, akkor szívesen tolom majd valakivel online coop-ban, de külön pénzt nem szívesen adnék érte.

    A konzolról meg 3-4 nap tesztelés után azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon jó cucc. PS3 után, úgy, hogy 10 éve nincs gémerpécém álleejtős. Eddig az egyetlen bosszantó dolog az az, hogy tegnap estére lemerült a kontroller, pedig kedden reggel töltöttem fel. PS3 után ez szokatlan. Szerencsére micro-usb-s, ezért elég volt rádugni egy telefontöltőt, és ment is tovább a móka. Van hangja, főleg, ha több óráig megy pl a BF4, de nem feltünő, csak akkor, ha lekapcsolom a játékot, és még tovább hűti magát a gép. Menüje nagyon szép, és egyszerű. Hiányoznak még belőle funkciók, de gondolom, ez majd mind belekerül. A következp beruházásom rá egy kamera lesz.

    Elégedett vagyok, mint gémer többet kaptam, mint vártam a pénzemért.

    Tudja valaki, hogy Budapesten, valamelyik gémer shopban a westendben árulnak hozzá kamerát?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák