Új hozzászólás Aktív témák

  • buci30

    addikt

    Olvastam itt is sok helyen szóval szinte képbe vagyok de egy kérdést megerősítest megér 😂
    PS3-am van most.
    Holnap vagy PS4 vagy Xbox One vásárlása lesz.
    Szinte egy árba vannak tehát ez nem döntő
    Exclusiv játékokat sose figyeltem ha megjelent valami tetszet megvettem sose tudtam hogy az csak a PS3-ra jött mert nem követem a másik platform.
    Konzol részről szerintem mind kettő megszokhato xbox360 játszottam tetszet ps3 konzol ugyszint szóval ez is mindegy
    Grafika a így olvastam szinte ugyan az de ha nagyon akarok választani akkor ugye a 1080p miatt ps4
    Multi elofizetes ugyan az az ár szinte az hogy xbox-nál van 2ingyen játék havonta az mondjuk lehet jó de ki tudja tetszeni fog e szóval...
    Tehát szinte nem találok különbséget 😳
    Akkor ha ez tényleg így igaz csak egy valami dönthet hogy ps4 több haveromnak van akivel tudok multizni pl GTA tehát akkor ha tényleg semmi különbség akkor csak ez lehet mondjuk tényleg fontos akkor így ps4 nyert.
    Jól gondolom? 😊😊

    Szerk.: Mivel ugye most ps3 játékok se lesznek már ujjak ha kijön a ps4k nem szuntettik be ezt is gyorsan.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Új hozzászólás Aktív témák