Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Mr Chapel #269513 üzenetére

    Szép élmények. :DDD Én valami 10+ óra után inkább félre tettem. Sehogy sem tudott behúzni a játék mert semmi mélysége neki. Bíztam benne hogy a story jobb mint az Odyssey-é, ami részben tényleg jobb, de még így is egy érdektelen unalom tenger az egész. A színvonala valahol az MMO-kba erőltetett main quest-eket idézi fel bennem... Még mindig nem fér a fejembe hogy nem képesek ezekbe a korszakokba egy értelmes és izgalmas történetet összehozni az Ubisoft csapata(i). Mostanában a Ghost Recon Breakpoint-ot tudtam csak tőlük élvezni, mert a gameplay-t egész jól eltalálták benne. A lakótársamnak van igaza az Ubisoft játékaival kapcsolatban. "Azért fizetsz nekik hogy nagy világokban kóborolj 100+ órán keresztül és bamba quest-eket pipálj ki az utad során." ... És teljesen igaza van. Mi visz előre? Mert biztos nem a story érdekessége vagy a felfedezés öröme. Én csak akkor tudok az ilyen játékokkal játszani amikor már nagyon nincs mivel.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák