Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz erahurka #266355 üzenetére

    Meglepő, de azt hittem hogy a kiegben, mikor már az ajánlott szintnél (30) magasabban mentem oda, hiszen az alapjátékot magasabb szinten toltam ki, na ott voltak meglepetések. :) Még az op páncélban is voltak fekvések. Az a két fajta macilaci valami eszement brutális. Kb 3x erősebb még a gyengébb is mint egy Thunderjaw vagy Stormbird. Egy ilyen medvével a harc instant fél óra alaphangon. Később kapsz a nyakadba hármasával ilyeneket :)
    Imádom ezt a játékot. Anno ez volt a selling point mikor ps4prot vettem. Nem hiába van Horizonos tetoválásom is. Egy dolog nem tetszett csak, a különböző ruhák statjai. Kb minden ellenfél típus után öltöztetni kellene. Az egyik tűz ellen véd jobban, a másik fagy, melee, ranged stb....Egy darabíg szórakoztam ezzel. Aztán marhára meguntam hogy 5 percenként az inventoryban kotorásszak csak emiatt külön. Úgy hogy én 90% ban az egyik stealth göncben voltam. Ezt az Ancient Armort kipróbàltam de inkább nem használtam aztán mert ezzel meg hirtelen könnyű lett :)

Új hozzászólás Aktív témák