Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz sxxorp #250384 üzenetére

    F1 2019 egy bughalmaz, az AI nem nézi hol vagy, az autó sérülése vicc kategória (első szárnnyal simán kiforgat, holott a valóságban az lenne hogy a hátsó gumiddal ledarálod a szárnyát és esetleg defektet kapsz). A pilóta grafikák szó szerint undorítóak. Fércmunka az egész. Az irányítás átkád szinten jó, de az is annyira el van szarva hogy igazi pilóták szerint sokkal több tapadás van a hátsó tengelyen (tehát nehezebb kigyorsítani mint egy valódi autóval LOL). Azt már meg sem említem hogy egy év alatt se sikerült pl. a szingapúri új DRS zónát beletenni a játékba és lefrissíteni néhány autó festést. Szerintem a Haas még mindig Rich Energy logóval van benne a játékban. Ilyen hibákkal más játékokat temetni szoktak. Safety Car iszonyú ritkán jön, és még mindig nem tartunk ott 10 év után, hogy ha valaki megáll a sóderágyban, akkor szépen odafusson néhány pályabíró. VSC időszak nálam pl. rendre úgy ér véget, hogy a kiesett kocsi még a pályán van.

    Jó szórakozás amúgy én is szeretem, de rengeteg hibája van ami zavaró tud lenni és rontja az immerziót.

Új hozzászólás Aktív témák