Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz marilllyo #230132 üzenetére

    Igen, a víz alatti dobozolás mókás. :D Meg ahogy úszik, a mai napig nem tudom, hogy most akkor folyamatosan kell nyomni a gyorsúszás gombot, mint egy From játékban a futáshoz, vagy csak egyszer megnyomni, mint itt a futáshoz, vagy nyomogatni, mint a Rockstar játékokban a futáshoz/lovagláshoz.
    A tényleges fénykardos melee harcnál a From játékok voltak a minták, a küzdelem maga a Sekiróból van, míg a stamina management része inkább a Souls-okból, annyi különbséggel, hogy itt még ráadásul a Force is külön van és az is fogy/nő harc közben. Nem olyan kiforrott és jól összerakott a harc, mint egy From játékban, cserébe mikor meglesz már minden képesség, akkor sokkal változatosabb, többféleképpen hozzá lehet állni a harcokhoz. Én pl soha nem használtam a force attack-ot, ami ugye kvázi a strong attack, de folyamatosan használtam a lassítást (nevetségesen erős képesség), push/pullt. Volt olyan 5-6 fős rohamosztagos csapat, akikkel nem is harcoltam, csak lökdöstem őket össze-vissza, megállítottam a lézernyalábokat a levegőben és belehúztam őket, meg hasonlók. :D

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák