Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Gigabyga #20147 üzenetére

    PS4 hőelvezetése jól átgondolt, jól vezeti a hőt, értelmesen oldották meg, nem gond egyáltalán a melegedés. Ha mégis túlmelegedne, akkor leblokkol az os, de nem kapcsol rögtön ki a gép, hagyja magát lassan lehűlni (minimál terhelést még tesz rá) ezáltal elkerülhető a prev gen egyik nagy hibája miszerint túlmelegedésre hirtelen hüléssel reagált, ami sokkal több bajt okozott... Ezt onnan tudni, hogy expo-k környékén megjelenése elött egyszer túlmelegedett egy zárt plexi dobozba bezárva (grat annak aki kitalálta...) s rendesen lekezelte. X1 pedig a brute force technikáját használja hűtésnél, nem annyira eszes a hőelvezetése, hőcsatornák helye, de sok nagy venti van benne :) Szóval hűtés szempontjából mindkét konzol rendben van, persze nyarat még egy se látott, de elméletben ezekkel már nem lesz ilyen gond. Most a gond a Cicergate, mindegyik cicereg, na nem mintha más áramot használó termék ne tenné, de ezen sokan felháborodtak :)

    (#20150) malphitee GT6ot eleve úgy tervezték (ha hihetünk a pletykáknak fejlesztők felől) hogy ps4re is jön. Grafikailag szerintem azért muzsikált ilyen szarul ps3on (sok szempontból a gt5 szebb nála) mert eleve ps4 a fő csapásirány s ps3ra visszabutitották - ergo nem lesz olyan szép mert nem annyira optimális mintha az lett volna csak a fejlesztés iránya. Én várom nagyon, ha a fizikát kicsit még turbozzák de a grafika maradna nekem akkor tetszene a legjobban :) De ezen pletyka szerint grafikát tupirozzák még...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák