Új hozzászólás Aktív témák

  • BornToBePuli

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám van, hogy nem tudok fizetni a store-ban, csak, ha veszek feltöltőkártyát.
    Van hozzá adva Paypal, egy Mastercard kártya is.
    Eltávolítottam már őket, hozzá adtam. A konzolon a vásárlásnál mindig elkéri a kártyám adatát, annak ellenére, hogy fixen hozzá van adva. Persze azt írja ki, hogy rossz adatot adtam meg. Ha Paypal-lal akarok fizetni, akkor azt is hozzá akarja adatni, annak ellenére, hogy hozzá van adva. Majd erre is azt írja, hogy nem jó Paypal adatokat adok meg. Ami ugye nem igaz, mert ezekkel az adatokkal be tudok lépni a Paypal fiókomba.

    Android app-ból a vásárlás már jó ideje nem megy. Mindig azt írja, hogy próbáljam meg PC-ról.

    Web-nél meg: "We've encountered an error while processing your order. Please try again later.". Megpróbáltam már később is, de semmi. Sokszor itt is úgy jelzi, hogy nincs hozzá adva egy fizetési mód sem. Pl. most a Paypal-t magától eltávolította.

    Ez a probléma már hetekkel ez előtt is folyamatosan fennállt. Csupán wallett-ból tudok fizetni.
    Paypal kapcsán meg mindig jön, hogy a Sony egy fizetési megállapodást megszüntetett velem.
    Írtam már az ügyfélszolgálatnak, de még egyelőre semmi válasz.

    Esetleg valakinél jelentkezett már hasonló porbléma?
    Köszi a válaszokat!

    Read only felhasználó

Új hozzászólás Aktív témák