Új hozzászólás Aktív témák

  • Frod

    addikt

    napi dühöngő rovat
    DOOM: nem a játéknak rovom fel, mert eszméletlen jó lett, két év után is örömmel újráztam, ezúttal ps4-en.
    ...igenám, de sikerült belefutni egy olyan trófea glitchbe, amivel kb esélytelen a platina, így lehet a maradék párat be sem fejezem. Az összes rúna fejlesztéséért járó 'IDDQD' megvan, de magukért a rúnák összegyűjtéséért járót (The Circle is Complete) nem adja be, ami kicsit röhejes.
    Ahogy túrtam a netet úgy látom ez egy ismert probléma, a Bethesda is tud róla, még sem csináltak semmit, és valószínűleg már nem is fognak, mert a játék támogatásának vége van.
    Egy megoldás-szerű dolgot találtam, de ez a 'töröld le a játékot, húzd ki a netet, és játszd ki az egészet így' számomra nem járható út.
    Valakinek bármilyen tapasztalata ezzel a helyzettel, esetleg valami gyorsabb megoldása?
    Gondolom a hazai PS ügyfélszolgálatnak hiába írok, hogy aktiváljanak egy trófeát, mondjuk röhögnének egy nagyot mekkora 1st world problem. Pedig közben rettentően dühös vagyok, elképesztően frusztráló ez az egész.

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák