Új hozzászólás Aktív témák

  • Rage47

    veterán

    válasz czanga #132957 üzenetére

    Mindenkinek mások az igényei, nincs ezzel gond. Én azért vettem X360-t anno, mert azzal találkoztam először mint konzolélmény és teljesen megfogott. Emellett az exkluzívok is nagyon érdekeltek, ami akkoriban elég sok volt MS szinten is. One-ra azért váltottam, mert 360-am volt - márkahűség. Aztán a MS szemléletet váltott (exkluzívok lesz.rva, -> Game Pass és EA Access - sok régebbi játék olcsón orrba-szájba, csak legyen időd játszani, bár úgysem próbálod ki felét sem) és én is váltottam. A PS4 mellett engem az exkluzívok, gyorsabban kezelhető UI, japán játékok tartanak (még eszembe jutott, hogy PS-en sosem csinálta még azt a gép, hogy elfelejti, hol tartottam a játékban, miután Rest módba raktam...). Ami hiányzik, az a felhőszolgáltatás, hogy egyszerűen meg tudjam osztani a dolgaimat neten :) PS4 Slim is halk, a One-om is felzúgott olykor indokolatlan esetekben.
    Ha nem lennének a világon exkluzívok és PS-re koncentrált japán játékok, valszeg Xbox One X-em lenne.
    Ja és nem akartam anno elhinni, de PS4-en tényleg jobban néznek ki a játékok, mint One-on :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák