Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz #20844032 #118761 üzenetére

    Ismerős vagy, de nem vágom honnan, IRAM?
    Kb 3x annyian tolják, mint PC-n, ráadásul EA Access-ben benne lesz=rakás csaló, BF4 esetében is ez volt...

    De parázok kicsit a kontrollertől, nálam az FPS = Egér+bill + game pc, de pár hete meginogtam és gondolkozok a megsemmisítésen! :D Meg legalább lesz pénzem is. :D

    (#118762) cyberkind: +1

    #118763) A`rpi: a nem adod fel könnyen, ez kényes kérdés, tény, nem ahhoz vagyok szokva, hogy esek-kelek a pályán, szóval el kell fixre dönteni, de ha nem lesz min gémelni, muszáj lesz megszokni! :D
    Egyelőre infót gyűjtök, köszi a linkeket!

    Többieknek is köszi, meglátom mi sül ki belőle, bár jó lenne kipróbálni is a dolgokat! :)
    Én elsősorban BF széria, abból is 4-1, de kb ennyi. Pc-bl kezd kicsit elegem lenni, h a masinám is lassan kevés lesz...

    #118768) KAMIKAZE_HUN: én csak az ugribugrikat, tomb raider és társait játszottam pc-n, de az nem volt annyira gáz, céozni már más, azt nehéz. Én egérrel a kezemben, billentyűvel a hátamon születtem, szóval fontos döntés, élet nagy pillanatai! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák