Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    Nos, első tapasztalatok konzolszűzként, pécéről jőve:

    - az eszköz meglepően kicsi, egyébként a logoutos PS4-es, hadden-féle cikkhez nem írtam, ez is előnye egy asztali géppel szemben, mert nincs mindenkinek még egy sarka egy gépasztalra, tévé viszont jó eséllyel van.
    - a tévén 1080i-ben játszom, nem veszek észre sem laggot, sem csíkhúzást, úgyhogy marad így
    - ugyanakkor egy Dell U2312HM-ről jöttem át, úgyhogy meg kell szoknom, ez sosem lesz olyan éles kép... bele sem merek gondolni, milyen szokatlan lenne egy 42-es FHD tévé. :) Tudom, messzebbről nézi az ember.
    - már most van sok jópofa, casual játék, tényleg pár ezresért (Flower, Flow, Escape Plan stb., na meg a +-os címek, Resogun nagyon jópofa
    - a kontroller nagyon kézreáll, volt Logitech F510-em és előző Xboxhoz való, ezt észre sem veszem, hogy a kezemben van, a súlya pont megfelelő, se nem könnyű, se nem nehéz

    - ugyanakkor szívesen vennék több alkalmazást, YouTube és társai, illetve remélem, megoldják, hogy akár a touchpaddal, akár a mobilos appal lehessen a böngészőben "egerezni"
    - apropó, a mobilos app nagyon jó ötlet, főleg a szövegbevitel :K

Új hozzászólás Aktív témák