Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    Ügy néz ki csodás játékunk is kapott egy beugró alapító csomagot:
    Join the Alpha Squad

    Tehát 40 dollárért(kb 8900 forint) kaphatunk:
    - azonnali béta meghívót a fiókunkhoz rendelve
    - azonnal 4000 Station Cash játékpénzt(40 dollár névértékben), melyet a Planetside 2 és egyéb Sony Online Entertainment által kiadott F2P játékokban használhatunk fel
    - játék kiadása után Planetside 2 Alpha Squad logót a vett járművekre és a gyalogos karakterre
    - egyedi szín összeállítású kinézetet a gyalogos katonánkra ill azzal vásárolt járművekre
    - (gondolom) kiadás után 6 hónapig 10% tapasztalati bónusz és 10% nyersanyag szerzési bónusz
    - 12 kézifegyver feloldás(gyakorlatilag az alap puskák helyett már kezdésnek a jobb fajta kézifegyverekkel indulnak az alfások)
    - alapító státusz(gondolom ez a hivatalos fórumon látszik csak egyfajta rangként)

    Ha azt nézem hogy eleve azok veszik majd csak meg ezt, akik már játszottak a játékkal akkor a béta meghívó(amit át sem lehet adni) eléggé kamu szagú.
    A 4000 SC érdekes, de épp nemrég volt félárú hétvége, mikor 20 dollárért be lehetett szerezni ennyi Sony pénzt. Vélhetően ez később is megtörténik, mondjuk Karácsonykor vagy fekete pénteken.
    A logó meg a skin csomag jól néz ki, de viszonylag felesleges dolog, viszont a tapasztalati pont és erőforrás emelés tényleges érték, ami egyébként StationCash-be azaz igazi pénzbe fájna.
    A fegyverek feloldása nem rossz, de ha az ember egyébként is játszik a játékkal, akkor annyira nem nagy dolog. Feltételezve hogy rendesen egyensúlyozzák őket, mert jelenleg mindenképp jobbak valamivel a későbbi kézifegyverek.

    Én nem vagyok biztos benne hogy megéri, ha a játék jobb féel F2P lesz, akkor ezek a bónuszok nem igazán számítanak(ha igen, akkor meg olyan mindegy, megy ez is a kuksziba ;] ), engem főleg ez a Labour Day-es félárú StationCash akció nyugtalanít, mert mondhatják hogy így is van a 40 dolcsi SC mellet még legalább 20-30 dollárnyi cucc, de 20 dollárért mégis máshogy nézne ki.
    Illetve örülnék ha más digitális boltokba kiszerveznék ezt a csomagot, mint ahogy pl a End of Nations Founders Edition-jével tették, Gamersgate-en, Green Man Gamingen szoktak lenni rá akciók, így csak olcsóbb lehetne nekünk. :B

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák