Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz Shing #3214 üzenetére

    Az emberek manapság kb. megtagadják a PC fejlesztést és követelik hogy 10 éves hardveren fusson minden. Szóval semmi értelme kiadni egy PS3-t modern gépigénnyel.

    Bár a hanyatló nyugaton valószínűleg más a helyzet, ellenben én elképedve figyelem, hogy milyen árak repkednek a hardverpiacon...Nyilván nem a Magyar helyzetet veszik alapul a fejlesztők, mondjuk szerintem értelmetlen is lenne. Vagy akkor az amerikai hw eladások kicsit visszaesnének. Azért az, hogy egy "rendes" játékgépet kb 4-600.000-től lehet összerakni?!?!?! :Y
    Könyörgöm! JÁTÉK GÉP!! A kölök b*ssza el az idejét vele otthon (nyilván nem csak!) és bő 1-4 havi fizetésbe kerül?!?! S akkor legyen az, hogy 1,5-2 évente ezt ki kellene adni, hogy az új patch is hozza az FPS-t? Nem arra megy véletlenül a világ, hogy egyre hatékonyabban bánunk az erőforrásokkal?? Mert ez sem az expanenciálisan emelkedő árakon, sem pedig az utolérhetetlen teljesítmény-követelményeken nem látszik...

    Hogyne, az elképesztően gyönyörű grafika nyálcsorgató... Viszont anno a MOHAA (Win'98) alatt nagyobb játékélményt szereztem, mint ebben bármikor. Pedig az pixelháború ehhez képest.
    Szerintem a játékélményt nem elsődlegesen csak a 200fps-sel futó 4k ultra felbontású grafika adja... Bár itt lép be az értékítélet. Van akinek igen...

    Amúgy én üdvözölném a PS3-at amikben már több víz és vízi járművek is vannak. :D S legyen akkora a térkép, hogy gyalog tartson kerek 1 órát az átlóban futás! :C

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák