Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz rob210 #23243 üzenetére

    Erről van szó. Most nekem is nem rég volt egy esettem (bár nm autóval) ,hogy fel kéne jelentenem valakit. Sajnos a címét nem tudjuk ,mert akkor meglehetne oldani úgy ahogy ez nálunk szokás. De feljelenteni, biróság stb.. herce-hurca. :(

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz rob210 #23243 üzenetére

    Hát ez az. És mivel bizonyítani nem tudod, max aki veled volt, az lehetne tanu, még amilyen mákod van, a másik jelent fel rágalmazásért.

    Sajnos van ilyen sztorim. 30-as övezetben száguldozó elütötte a kutyánkat és simán megállás nélkül továbbhajtott. A környékbeli kutyások keresték a kocsit és a feltételezettet meg is találták, majd kihívtuk a rendőröket, akik céges autó lévén nem nagyon tudtak mit csinálni. De tudjátok mi a csattanó? Hogy felírták a kocsi adatait, bekérték a cégtől a használó adatait, be is vallotta,hogy ő volt, majd a rendőrök ellenem indítottak eljárást és vizsgálatot kutyával való veszélyeztetés miatt. Kb 4 kilós, 6 hónapos ebről volt szó.... Ekkor mondtam, hogy én rendőrt az életbe többet nem hívok ha nem muszáj és megoldom magam.

    Az meg más tészta,hogy miközben ott álltunk és a rendőrők rádiózta, a központból a kisasszony így szólt: "Aztán mégis mennyit érhetett az a dög, hogy így ki vannak akadna?" - Mondom a rendőrnek,hogy ez mégis mi volt? A rendőr erre: - Miről beszél? Én nem hallottam semmit és biztosíthatom, hogy a társam se hallott semmit. Szal ennyit a hivatalos eljárásokról...

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák