Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    Régebben még társkeresőztem és megtaláltam a gépemen egy elmentett gyöngyszemet egy lenyelem nevű csajszitól :D

    Csajszi neve társkeresőn: "lenyelem". Adatlapján idézett egy levelet egy fickótól, aki neki írt. Íme a férfi levele:

    "Kedves Lenyelem!

    Elvárásaihoz megpróbálva felnőni, ígérem, hogy levelem oly mértékben lesz normális, amennyire csak ez tőlem tellik.

    Engedje meg, hogy ha nem is kritikai éllel, de mindenképpen némi meghökkenéssel nyugtázzam ezt a nagyon bátor, meglehetősen informatív névválasztást, ami nem nélkülöz némi humoros felhangot sem. Nem tudtam nem észrevenni a név megalkotásakor árnyaltan kifejezésre juttatott szexuális preferenciának manifesztálódását. Lenyelni persze számtalan dolgot lehet, ám tagadhatatlan, hogy nevének olvasásakor az elsődleges kép, ami egy hozzám hasonlóan együgyü és műveletlen átlagember homloklebenyébe nyomakszik, nem egy csésze kávé vagy egy pohár frissen facsart narancslé képe, hanem egy meredő faszból a kecses szájába kirobbanó geci végtelenül izgató látványa. (Bocsásson meg, ha viszonylag direkt kifejezési módom esetleg visszatetszést szült volna lelkében...)

    No de félre a névvel.. és engedje meg, hogy őszintén gratuláljak elsődleges fotójához, ami Közép-Kelet Európa legkerekebb, geometriailag legtökéletesebben megformált női hátsóját ábrázolja. A név és ez a látvány óhatatlanul egy azon gondolatmenetet indít el minden potens férfi fejében:

    Ha te lenyeled, én telibe baszlak..."

    Szép napot :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák