Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi19

    őstag

    Sziasztok,

    Van nekem egy 8GB-os Maxell pendrive-om. Olyan problémám van vele, hogy ha másolok rá bármit elkezdi nagyon gyorsan másolni, majd a végén belassul és megáll vagy 2-3 percre. De ilyenkor szinte majdnem lefagy a gép.
    Ez a pendrive elég lassú de ismerősöm hozott valamelyik nap egy 16 GB-os SanDisk Cruzer-t. Azzal is ugyanez volt. Szóval valami rendszer-beállítás lehet.

    Olvastam, hogy az eszközkezelőben a lemezmeghajtók részben be lehet állítani, hogy ne gyorsítsa a pendrájvot a windows. Beállítottam majd újraindítottam de utána is csinálta, tehát ha be van kapcsolva a gyorsítótárazás ha nincs akkor is ezt csinálja.

    Találkozott már valaki ilyennel?
    Mi lehet a megoldás?

    Mármint azt szeretném elérni, hogy simán másoljon 3 vagy 4000-el folyamatosan és ne úgy, hogy gyorsan felmegy 99%-ig majd pár percig gondolkodik (nagyobb fájl esetén akár 10-15 percig) és így nem látom hol jár...

    Valami ötlet?

    Már próbáltam simán sajátgépből másolással, valamint total commander 7.55 32 bit és 8.01 64 bit alól. Ugyanaz.
    Pendrive NTFS-be van. Néztem FAT32-vel úgy is csinálta.

    Windows 7 Ultimate x64-et használok, vírusom nincs, Avira van fent folyamatosan frissít.
    Alaplap driverei is fent vannak.

    Nem tudom mit kellene még megnézni, de nagyon idegesítő mert pl. ha akarok csinálni egy olyat, hogy másolok és sorba állítom akkor kifagyasztja a total commandert....

    Ha valaki tud kérem segítsen! :R

    “Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

Új hozzászólás Aktív témák