Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz prozodus #4647 üzenetére

    Ja igen, tényleg írta. De akkor viszont eleve nem stimmel a nem látja a gép kijelentés, mert ha az eszközkezelőben megjelenik, akkor nyilván látja, még ha ismeretlenként is. Vagyis azt kellene megpróbálni erre vonatkozóan, ami az előző válaszban le van írva. Ha nem használ, más USB-s tárolóeszközök sem működnek a portokban, más OS-nél (pl. Linux/WinPE) is ez a helyzet ugyanazon gépen, vagyis nem Windows specifikus, akkor meg a hardverrel lehet gond, azt kellene rendbe rakni.

    [ Szerkesztve ]

  • Reflax

    tag

    válasz prozodus #4647 üzenetére

    Nem gondoltam, hogy a géppel lenne a gond, mint feltártam az USB hubos dolgot az alaplapból, szerintem az alaplapiprobléma és az nem is lesz jó. Mivel 2 pendrive és egy telefon adatátviteli lehetősége bánta. Újra hozzáteszem, hogy a pendrive minden más gépen felismerhető valamint új információként mondhatom, hogy más pendrive is felismerhető tehát az alaplapon lévő USB kivezetés a házba ronotta el a felsimerhetőséget és nem pedig a windows rendszer. Utána olvasva leírták máshol, hogy a rendszer az ha probléma van az eszközzel biztonsági okból letilthatja azt.
    A hibakód pedig: az eszközkezelpőben ezt írja : "Ismeretlen USB eszköz (sikertelen eszközleíró-kérés)
    A kód pedig:A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)
    A request for the USB device descriptor failed.

    KU megoldását pedig megpróbálom. Az egyik penrive egy 32G Kingston DataTraveler SE9 G2 3.0

    CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Új hozzászólás Aktív témák