Új hozzászólás Aktív témák

  • simauser

    tag

    Sziasztok,

    Látókörömbe került egy pendrive, amelyről adatokat kéne menteni (mert persze fontos adatok voltak rajta, mentés meg a mesében . . . ). Bedugáskor a Windows formázást kér. Easeus data recovery nevű programmal próbáltam menteni róla, mert már korábban, hasonló tüneteknél bevált, de sajnos lényegében semmit nem lát rajta, pár fájlt csak, azokból is csak szemetet tud megmenteni (nem olvasható fájlok, csak a méretük van meg).

    Mivel az én tapasztalatom ennél többre nem terjed ki, van esetleg valamilyen ötletetek, mint lehetne még megpróbálni? Még a Recuvát próbáltam, az nem látott abszolút semmit, és volt egy harmadik program, ami csak ugyanazt látta, mint az Easeus. Nekem gyanús, hogy mintha egyáltalán nem lenne rajta partíció, fájlrendszer, fájlok, semmi ( még elveszett se), mert ha csak 'kisebb' gond lenne (amivel korábban már találkoztam), akkor maguk a fájlok még épen rajta lennének, nem? Ebből sejtem, hogy itt a legrosszabbra kell készülni, de több szem többet lát, nem akarnám csak saját magam alapján leírni még.

    Van még remény szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    Are you threatening me, Master Jedi?

Új hozzászólás Aktív témák