Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    Sziasztok!

    Néhány napja használtam a gépet, és közben be volt dugva a pendrive is. Ekkor jött egy áramszünet, de úgy, hogy elment, de egy pillanat múlva már jött is vissza. Hogy a gép tönkre ne menjen, a hosszabbító kikapcsológombjával áramtalanítottam, nehogy a sok áramingadozás tönkretegye a gépet. Amikor stabilizálódott a helyzet, bekapcsoltam. Semmi gond nem volt, minden jól ment, egyvalamit kivéve. A gépben maradt pendrive valószínűleg megdöglött. A következőket produkálja:
    Bedugom, felismeri. A rajta lévő mappákat, állományokat látja, a mappákba bele is lehet lépni, de a fájlokat nem lehet megnyitni, mert általában nem történik semmi, vagy hibaüzenet jön. Ekkor úgy gondoltam, hogy inkább leformázom a pent, hátha úgy használható lesz. El is indítom a gyorsformázást, egy ideig csinálja, majd kiírja, hogy a formázást ismeretlen hiba miatt nem lehetett befejezni. Az állományok mind megmaradnak a drive-on. Ekkor kézzel próbáltam törölni őket, shift+del-lel, de erre sem hajlandó. Így most van egy pendrive-om, amin látszanak a fájlok, de sem megnyitni, sem pedig törölni nem lehet.
    Tönkrement a pendrive? Mi ilyenkor a teendő? Mivel próbálkozzak?

Új hozzászólás Aktív témák