Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    Szasztok!

    Egy elég érdekes helyzettel nézek szembe.
    Kaptunk új "céges" laptopokat, név szerint Latitude 5490-es, és az egyik pendrive-omat nem akarja megenni.
    A gondot tegnap kezdte, nem látta a pendrive-ot, illetve egyszer kiírt valami olyasmit, hogy az usb port visszaállítás sikertelen volt. Újraindítottam a lapost, és jó lett. Rámásoltam a filmet, a médialejátszó szó nélkül játszotta is.

    Ma tettem volna rá a következő filmet, de a tegnapi szituáció folytatódott, és most az újraindítás sem segített. Megpróbáltam eltávolítani az összes USB-vel kapcsolatos dolgot a Device Manager-ben, illesztőporgramok frissítéseit, Windows Update-et, de egyikkel sem sikerült. Más pendrive-okat gond nélkül olvasott, illetve a "rosszalkodó" darabot az asztali PC-m is gond nélkül olvasta, visszatérve a laposhoz az megint nem olvasta. Gondoltam, most ránézek, mert van egy kis időm, és most meg működik.

    Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet itt a ludas? Az, hogy a drive minden mással működik (PC, médiajátszó, OTG, TV), illetve hogy a lapos kb 2 hetes, plusz minden mással működik, kizár minden számomra logikus opciót.

    A tippekért előre is köszi :R

    Angolul a hiba: usb port reset request failed

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák