Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz IO.sys #91755 üzenetére

    Karriercsúcs? Francokat :D Majd amikor ÉJJELENTE, éjféltől hajnali 4-ig bezárólag bármikor hívogat az elmebajos ügyfeled, hogy MOST AZONNAL menjél. Nekem volt ilyen... igaz, nem tehetett róla az illető. Sajnos NAGYON hirtelen jelentkezett nála az öregkori demencia és egyéb leépülés. Idős volt, 70-en túl, de amikor először voltam nála, még semmi gond nem volt, aztán évekig jártam hozzá, és egyszercsak jöttek ezek a sztorik... nehéz volt kezelni és igen kellemetlen ügyek származtak belőle. Cetlikre irkált összegeket és neveket, hogy ennyit-meg annyit kinek-mire adott, aztán folyton összekeverte a cetliket és neveket, aztán rajtam követelt X tízezernyi pénzeket, meg összekevert a Telekomos szerelővel és amiatt is hívogatott, hogy mostazonnal menjek megjavítani a telefonját, meg hogy milyen volt múlthéten Pakson (sosem jártam Pakson), ésatöbbi. Nagyon gáz volt. Gyorsan meg is szakítottam vele mindenféle kapcsolatot, mert erre nem vagyok felkészítve, nincs képesítésem ilyen esetekre. És sajnos ilyen volt már több, én már igen félve megyek egy bizonyos korhatár felett... le is építettem szépen lassan az ilyen jellegű "állandó ügyfeleket".

    Egy részeg állat ehhez képest szerintem egy jól kezelhető partner tud lenni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák