Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz M_AND_Ms #90512 üzenetére

    Simán lehet, hogy nem az én italom. Én amúgy zöld teát (de nem olyan Lipton műanyag szemetet), Earl Grey-t, fekete teákat szoktam inni, természetesen mindenféle ízesítő nélkül, azoknak szeretem az aromáját.

    A kávézásban pl. az sem tetszik, hogy mennyi szemetet termel egy műanyag kapszulás gép... Na meg sok embernél a kávé mellé rögtön rá kell gyújtani, amit szívből gyűlölök.

    A pálinka meg jah. Bár az is a megfelelő helyről beszerezendő... Most nemrég volt szerencsém olyan házi páleszt kóstolni, ami kissé csípte a nyelvem. A készítő meg rendszeresen ilyenre csinálja és nem hiszi el, hogy karcos a cucc, neki így jó.

    Amúgy Norvég kollégák mikor eljöttek, rábeszéltük őket a pálinka megkóstolására, a helyen meg csak ilyen 40 fokosos vagy az alatti bolti valamik voltak pálinka gyanánt. Aromás víz kategória... A norvégok röhögtek először, hogy milyen kevés a szeszfok, aztán alig tudták meginni. Néztek rám nagy szemekkel, hogy simán leküldtem egy fintor nélkül, pedig engem össze szokott rántani a pálinka mintha citromba harapnék. :D

    Én amúgy a Koskenkorva vodkát szeretem. [link] - ez a videó mindent elárul róla. :DDD

    hcl: egyébként igen, kávés tej. A sima főzött kávét fel szoktam engedni két deci forró-vízzel meg némi cukorral, hogy ne legyen keserű. :DDD

    IO.sys: a korral előrehaladva elhülyül az ember. ;]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák