Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rnrn

    tag

    válasz Exian #66380 üzenetére

    Én is a szemtől szembe mondom verziót támogattam. Először. Aztán, ha belegondolunk, hogy mit és hogyan csinálnak, akkor rá kell jönni, hogy ennyire hülyék nem lehetnek, csak a tényleg hülyék. Az ilyen emberekre kár az időt pocsékolni. Pedig de szeretném, ha így lehetne intézni az ügyeket. Normálisan, kulturáltan. Ebben most nem bízom, így vélhetően más megoldást választok. Még agyalok, hogy mi lehegyen, meg a k.képviselővel is beszélek.

    Két példa:
    - Uránváros, a munkahelyem közelében, séta a járdán. Előttem három 15 év körüli tini. Cigi és energiaital mindegyiknél. Az energiaital elfogyott. Menet közben lazán eldobta a kis csaj, a járda melletti füves területre úgy, hogy 30 méterre volt a buszmegállótól, ami felé haladtak és ott volt a szemetes. Mondtam, hogy ácsi, ácsi, ezt most miért kellett. Egy vállvonás volt a vége. Akkor mondom most jól figyelj! Felvettem és bedobtam a kukába. Éget a pofájáról a bőr, de legközelebb is el fogja dobni, láttam rajta...

    - Kerti, a lakótömbünk előtti parkoló. Idegen autó, benne sofőr, jár a motor. Lehúzott ablak, dohányzás. Természetesen az ablakon kiszórta a hamut, a végén pedig kidobta a csikket is. Én a szemetet vittem le, meg mellette állt az autóm, abban lomoszoltam kicsit. Mondom neki, hogy véletlenül kiesett a csikk a kezéből és ott hever az autó mellett. Válasz: kapd be. 40 év körül faszi. Hát ennyi.

    Nagyon rosszak a tapasztalataim, na!

Új hozzászólás Aktív témák