Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Dluinet #57773 üzenetére

    Szigeti út, Szent-Kristóf, ami nem ajánlok.
    Elsőnek foltos maradt az anyósülés a kárpittisztítás mosóvizétől.
    Másodszor a jobb hátsó ablak maradt koszos, hozzá sem nyúltak.
    Harmadszor több órás extraprogramot kaptam tőlük, mire sikerült kiüttetni a légzsák-rendszer hibajelzését. Széthúzták az ülés alatti kábeleket, miközben ráadták a gyújtást. Még jó, hogy ennek költséget kifizették.

    Ellenben sohasem adnak számlát, zsebre dolgoznak.

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • Bandus99

    őstag

    válasz Dluinet #57773 üzenetére

    masik automosoknal csakis a vizes tisztitast mondtak egyedul megfelelonek a karpit rendbetetelere (elotte huzat volt rajta) arra kaptam 15 16 20k ajanlatokat es mindenhol 24h otthagyom az autot.
    Naluk 4200 ft amit en kertem. Sztem egesz turheto lett a vegeredmeny, igaz nincs osszehasonlitasi alapom.

    air:
    A reklamaciorol.
    Egyreszt a blokkot nem hoztam el, igaz van bankkartyas fizetesrol igazolasom, de blokkom nincs.
    MAsreszt kicsit remenykedtem benne, hatha kis ido es "kiszarad" es visszajon a kep. Sajnos ezt mar nem fogom megtudni mert ma este elvittek az autot. Igy viszont nincs lehetosegem visszamenni reklamalni.
    Ahogy neztem kb 10kert kinalnak bontottal elolapot.
    Amugy nem voltam ott vegig, tehat nem feltetelezem, hogy direktbe az lcdt tisztitja gozzel,
    A szolgaltatasban (Porszívózás, mélytisztítás forró gőzzel (kárpit, sínek mentén, taposók), műanyagtisztítás, műanyagápolás (szilikonmentes ápolószerrel), ablaktisztítás, válaszható autóillat és a szellőzőrendszer fertőtlenítése gőzzel.) ezek vannak benne, valoszinuleg a szellozorendszer fertotlenitese gozzel mozzanatnal kapott vmi parat az a resz is.

    [ Szerkesztve ]

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Új hozzászólás Aktív témák