Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    válasz Silencer83 #41728 üzenetére

    Jó, de mit vártál, milyen reakciók lesznek egy ilyen beírásodra? Az alma i-termékei kedvelt flémtémák, hát még az, aki a közismeret szerint prémium árazású terméket ingyen kapja, pláne egy gyógyszercégtől. Az ilyen, öltönyben érkező, rendelést 62 várakozó előtt betolakodva, "kérem kopogással ne zavarja a rendelést" ellenére belépő -nem akarok szavakat használni az ilyen "emberre"- elemeket szitnén jól ismeri mindenki, ráadásul olykor nekik köszönhető, hogy az orvos, akinek szakmaiságában, emberségében bízunk, kicsit befolyásolt mondjuk drágább termék felé. Te dobtad fel a labdát, ne csodálkozz azon, hogy pattog. Ettől függetlenül az érintetteket megkérem, hogy higgadt, kulturált módon fejezzék ki véleményüket, politikát nem belekeverve.
    Köszönöm.

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

  • TRob1

    veterán

    válasz Silencer83 #41728 üzenetére

    Na ezt még elmagyarázom hogy vmit végre fel is fogj: Hogy vmit megérts/tisztán láss, az független az évek számától, ahhoz agyilag kell felnőni. ;) (Gyakran erre használják a "felnősz" szót... biztos hallottad már: "Felnőttél a feladathoz" meg hasonlók. Na az általában nem azt jelenti hogy 18 éves lettél vagy 190cm :DDD )

    Akiknek meg ebből az egészből az jön le hogy bárki bárkire is irigy vagy féltékeny egy fos ájped miatt, azt nagyon tudom sajnálni... Vannak akik Mercit kapnak vagy millákat kp-ben ilyen-olyan "szolgáltatásokért", még azokra sem vagyok irigy. Sőőőőt... (Azt meg fel nem foghatom hogy jön ide ha vki megveszi... köze sincs a témához... Én is vettem lakást, autót, gyerekeknek ruhát, kaját, házimozit, okostelefonokat, sok száz gyári dvd-t...stb. És??? Hogy jön ez ide? Itt nem a vételen van a hangsúly, meg a szülinapra kapott ajándékokon, hanem a LEFIZETÉSEN!!!)

    Az irigység nem az én műfajom, soha nem is volt. És eleve, ha még az irigységről is lenne szó (amiről nem volt), ahhoz pont megint csak nem kell részletezni hogy ki miért adta, elég annyi hogy Kapta. Kész. (Aki meg ilyen dolgokra irigy/féltékeny, annak úgy kell, az nem is ember)

    Részemről tényleg vége, sajna itt is csak az látszik több hsz-ből (ami eleve igaz a mai világra) hogy mennyire ***************************************************************** (Censored kényszerpihenő veszélye miatt :U )

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák