Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz FuckeR19 #35637 üzenetére

    Szerintem nem érdemes kifejteni. Már ezer és egy helyen ki lett beszélve, hogy az Alma fanokat nem lehet semmiről meggyőzni (és mi tudjuk, hogy te nem a körtét szereted ;] )

    Agressiv:
    Nekem van egy olcsó kis Androidosom (ZTE Penge), de le nem cserélném Almára (igaz semmi másra se, számomra egyik "jobb" telefon se tud semmivel többet). Max 1 az egyben, de akkor meg kicsit ár alatt eladnám FuckeR19 kollégának. :DD

    Egyébként a "Bladesek" között van több ex-"ájfón3" tulaj, és még egyiktől se olvastam, hogy megbánta volna a cserét, sőt...

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • agressiv

    addikt

    válasz FuckeR19 #35637 üzenetére

    Nekem az a bajom ezekkel, hogy valóban sokmindenre használhatóak, de akkor sem az igazi, mert netezni én az 1024x768-on kényelmesen tudok, de ennél kissebb felbontáson, vagy kissebb méretben már körülményes. Fényképezni tudnak, de még messze nem képesek olyan minőségű fényképek készítésére, mint egy egyszerűbb fényképezőgép. Zenét lehet rajtuk hallgatni, de egy kicsi mp3 lejátszó jobban elfér az ember zsebében és könnyebb kezelni. Én ezért hívom őket mindenre jó, de igazából semmire sem jónak, mert a felsorolt tevékenységek mindegyikére van arra a célra készült készülék amivel lehet rendesen dolgozni, vagy szórakozni és ezek a mindenttudó telefonok szerintem, igazából nem sokat érnek, főleg nem annyit amennyit elkérnek értük. Az érintő képernyőről meg annyit, hogy szerintem a digitális világ lényege a kényelem és ez egy sima egyszerű gombos telefonnal pár gomb nyomkodásával frankón érvényesül, de például megőrülök attól, amikor egy érintőképernyőn kell kalimpálnom. :D

    De persze ízlések és pi...nrugások. :))

    [ Szerkesztve ]

    Hát még a borz.....

Új hozzászólás Aktív témák