Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz mexx0407 #18184 üzenetére

    Majd figyeld meg, hogy fognak kapálózni az ügyintézők, hogy maradj náluk. Nekem szépen megmagyarázták, hogy kössek valami ideiglenes szerződés jellegű dolgot v. mit, és akkor valami 8-9k pénzért lenne netem, mert lehet hogy a digi hálózata még nem teljesen megbízható, stb. stb, szalbevetettek mindent. De legalább barátságosak voltak, persze akkor már folyamatban volt a felbontás. ;]

    Nem akartam sorolni az érveket, hogy csesszék meg a p2p tiltást - ne minket csesztessenek, mert cseszik fejleszteni a hálózatot és nem bírja a p2p forgalmat (mi van, ha a munkából kifolyólag nagy mennyíségű adatot kell otthonról mozgatni p2p módon? Megmondják, hogy 5-10k/s napközben, és kész?), vagy hogy hűséges ügyfélként többet fizetek, mint a frissen szerződöttek? :((( Korlátokkal teli 6M/1M-es netre 7K pénzt fizettem, most a digi 20M/10M free net 2.5k pénz.

    Mondjuk azért digi-s szerelő aki jött, az kereste a betüket a billentyűzeten. Nem voltam otthon a szerelés elején, de aki tudja hol tartom a gépet, az el tudja képzelni, hogy nem volt egyszerű megmagyarázni, hogy be kell nyúlni a szekrény ball hátsó sarkába, és megnyomni az alaplapon DIP nyomógombot. Szegény szerelő csak annyit kérdezett, hogy "biztos nem ráz"? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák