Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomha 8V

    addikt

    A jókívánságokat köszönöm mindenkinek!

    (#93345) dunc Gyömbér milyen formában? Méz megvan, vérhígítót mellőzném, amíg nem esek ágynak.

    (#93346) Janoska26 Ezeket amúgy is szedem, 2000-es C-t és 4000-es D-t. Azt tudom, hogy ha légszomj van, akkor rögtön mentő.

    (#93348) fudi2002 Ezt a teafa olajat még nem is hallottam, köszi!

    (#93349) Lacko87 Két orvossal beszéltem, azok azt mondták, hogy amíg nincsenek erősebb tünetek, addig ne szedjem ezt a gyógyszert, mert gyilkos a májra és a vesére. D vitamin megvan, bár nem akkora dózis, amit Te írsz. Mondjuk ha jól emlékszem, a túladagolás 50.000 környékén jön el. Nem hagytam el magam, tornázok és sétálok kint.

    (#93350) CPT.Pirk Hőemelkedés napok óta van, meg enyhe fejfájás. A lázra én is ezt a javaslatot kaptam a dokiktól, hogy hagyjam, hadd fejtse ki a jótékony hatását, amíg nem túl magas. D vitamint mindig evés után tolom rögtön.

    (#93354) Exian Engem hála az égnek nem kezdett ki pszichésen, testileg meg egyelőre megfázás-szerű, nagyon remélem, hogy nem is lesz komolyabb.

    (#93355) Ance Ezeket a véralvadásgátlókat szeretném kerülni, amíg nem dőlök ki. Cinket amúgy is szedek, Favipiravirt lásd feljebb.

    (#93356) Exian Én szerencsére családi házban lakok, szép nagy udvarral.

    (#93357) M_AND_Ms Már beszéltem a háziorvossal, az volt az első. Szerencsére megvan még a régi telefonom (Galaxy S8), azon van véroxigénszintmérő, használom is bőszen.

Új hozzászólás Aktív témák