Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz rnrn #91345 üzenetére

    Nekem ott csak az az egy nem tetszett, amikor elkért ha jól emlékszem 3000+áfát azért, mert lehúzta, majd visszadugta a rádióm csatlakozóját... Meghülyült a rádió, nem volt hangja. Autó leállítás, akkulevétel nem segített. Azt hittem valami nagyobb hiba. Elvittem oda, csóka lehúzta, várt egy fél percet, visszadugta és helyreállt minden (kontakt hiba lehetett). Aztán mondta, hogy "hát sajnos azért az alap díjat el kell kérnem"... persze, logikus, pénzből él ő is, de egy ilyen műveletért én speciel nem szoktam pénzt elkérni, ha ennyire egyszerű a megoldás és nem több kettő percnél az egész művelet és még egy csavarhúzót sem kell kézbe venni. Főleg, ha oda hozzák házhoz és nem nekem kell kimennem. Ettől függetlenül mint szakember bizonyára jó.

    Persze, tudom, ha ilyen egyszerű a hiba, miért nem csináltam én meg ugyanezt, főleg, hogy már javítottam is forrasztással nyáksérült autórádiót. Passz, ott volt dolgom, gondoltam megnézetem, meg akkor épp nem volt időm/kedvem vacakolni vele, de nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű a hiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák