Új hozzászólás Aktív témák

  • air

    nagyúr

    válasz a2d2 #75598 üzenetére

    Így van.
    Évente 2x max. 3x megyek egyhuzamban 100km-nél többet.
    Így lehet 12 év alatt 88ezer benne.
    Sajnos a városi használat nagyon eszi ezeket az elemeket. Kuplung elég durván csúszott. Én rengeteget váltok a városban.
    A gátlót nem kellett volna cserélni, de az FX-ben átb@sztak. Az őszi felülvizsgálatnál azt mondták, hogy 55%-os a gátlóm, és 50-nél cserélni kell. Csináltassam meg, mert a tavaszi műszakin meg fog bukni. Én hittem nekik, de olyan árat mondtak a cserére, amit nem voltam hajlandó nekik kifizetni. (És milyen jól tettem. Valószínűleg a gátló cserével is átb...tak volna.) Pápay úr cserélte, kb 40%-os költségen.
    Aztán a műszakin (a gátló csere után) kiderült, hogy nem 50%-nál hanem 40%-nál kell cserélni a gátlókat.
    Egyébként a kerékcsapágyat is másodszor kellett cserélni. Az elsőt 60e után kellett, mert már komoly hangja is volt. Most 27e után pedig Pápay úr vette észre, hogy nagyon kotyog a kerék. Hangja még egyáltalán nem volt. Szétszedte, és kiderült, hogy az előző cserénél az FX-ben ezzel is átb...tak. Hogy milyen állapotban volt a csapágy, arról szívesen teszek majd fel fényképet. Konkrétan hiányzott belőle a gumi szimering. :((
    Pápay úrban maximálisan megbízok. Már több ismerősöm hordja hozzá az autóját, teljes megelégedéssel.

    Laca1212!
    Egyébként ezen cserélt alkatrészek nem levonnak az értékéből, hanem növelik, mert újak. :P

    [ Szerkesztve ]

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Új hozzászólás Aktív témák