Új hozzászólás Aktív témák

  • newwave0507

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, ki mennyire jártas Pécsen a szervizek terén. De a kertvárosban található a Central PC féle " szerviz " . Nagy szakértelemmel rendelkező Temesi Csaba Úr dolgozik ott. Elvittük hozzá a barátnőm laptopját, hogy vizsgálja be, pontosan mi a probléma, és akkor megcsináltatjuk, legyen garancia is! Ő felmérte, megmondta, hogy a winchester lesz a probléma, azt kéne cserélni. Adott árajánlatot egy winchesterre, igazából félig sem volt jó áron, de mondtam a barátnőmnek, hogy hát legyen! legalább garanciális lesz. Kettő, vagy három alkalommal lett használva a gép, és ugyan úgy beszart. Felhívtuk ezt a madarat, hogy hát ez van, messze lakunk.., de elvinnénk. Felvittük hozzá Pécsre, majd szól pár nap múlva, hogy hát kész a gép.., mondom oké.., fizetnivaló? 5000 forint. Jaaaa, mondom igen, elbasztad az egész gépet, és arra nem vagy képes, hogy ezt felvállaljad. Bejelentette, hogy hát elvileg az 1 éves garanciális kereten kívül vagyunk, így semmiképpen nem garanciális. A pláne az, hogy valószínűleg nem a winchester a szar, hanem ez a madár elbaszott valamit. Lényeg a lényeg, barátnőm kifizette neki az 5000 forintot. Hazahozzuk a gépet, ismét pár alkalom, megint ugyan olyan szar. Felhívta ismét, hogy haver, szar már megint a munkád.. , neki állt feljebb, és azt mondta, hogy mi ennek örülünk, hogy elmondhattuk, hogy rossz a gép? És kijelentette, hogy Ő többet nem vállalja :D . Igazad van drága barátom, inkább ne nyúljál semmi géphez, mert csak gond van belőle.

    Ezt csak azért írtam le, hogy senki, még véletlenül se vigye oda a gépét! :)

    További szép napot kívánok mindenkinek!

    Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

Új hozzászólás Aktív témák