Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Szerintetek, ha az eXtreme Digitalból netről rendeltem valamit (mert nem volt a pécsi üzletükben), futár hozta ki, de nem műxik a cucc, bevihetem a pécsi üzletbe, hogy egyék meg?

    Kicsit morcos vagyok: rendeltem egy telefont, de nem új cuccot kaptam. Benne felejtettek egy korábbi, már kiállított Jótállási jegyet is, ami szerint az én rendelésem előtt már 5 nappal eladták egyszer. Mellette volt egy másik, azon már a jó dátum, amikor én rendeltem.

    További árulkodó jelek a nem új állapotra: nem bontatlan csomag, full ujjlenyomatos volt a telefon hátlapja, plusz az akku benne volt a telefonban!

    És fél napot bírt a telefon, mostanra se kép, se hang.

    Mivel netről rendeltem, gondolom 14 napon belül bármilyen indokkal visszakérhetem az árat, nem csak azért, mert hibás. Jól sejtem?

    Nem akarom, hogy cseréljék, de nem is fogják tudni szerintem, ez volt az uccsó darab, már nincs fent az oldalukon, csak mint kifutott termék.

    Szóval, netről rendeltem (miskolci üzletből küldték), bevihetem a pécsi üzletükbe majd hétfőn, hogy vegyék vissza?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák