Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz dunc #72026 üzenetére

    Én sohasem tudtam nyerészkedni az alkatrészen (számtech területen), kereskedésre nem volt jogosítványom, max. anyagköltségként számlázhattam a dolgokat, persze ott írhattam volna akármennyit. De sosem tettem.

    Viszont én is a könnyebb melókat szerettem :D Az ilyen "háromnaponta, de néha csak 2 hetente lefagy a gépem" típusú hibáktól speciel irtóztam. Gondolom ez van az autószerelőknél is, hogy a "nem tudom mi a baja, csak zörög valami" dolgoktól rettegnek. Fékfelújítás, olajcsere, ilyesmi gondolom finom meló, de pl. amikor nekem átszakadt a hengerfejtömítés a kocsimban, hát, húzták a szájukat a szerelők és mondtak mindenfélét, hogy alulról le kell bontani a motort, mert máshogy nem lehet és legalább 2 hét a munka része, a másik, hogy minimum 150.000 Ft, de inkább több, a harmadik eleve nem is vállalta, aztán végül 50.000 Ft és 2 nap alatt megúsztam a mostani ügyeskezű szerelőmmel, munkadíjjal, fém tömítéssel, síkolással, mindennel együtt. Oké, nem egyszerű autó, nem szerelőbarát motortérrel és nyílással, de azért nem ennyire borzasztó a helyzet, mint ahogy a sok pancser szerelő gondolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák