Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Milyen monitort ajánlanátok kiadvány-, szórólap-, plakátszerkesztéshez? Mivel a munkahelyemen én készítem ezeket a dolgokat és most lehetőség van rá, hogy esetleg tudnak venni egy normális monitort, ezért érdekelne, hogy mit érdemes-lehet venni ilyen célra?

    "Szélesvásznú" számomra kizárva, léteznek manapság még nagyobb (20" feletti) 4:3-mas monitorok?

    Illetve jó lenne esetleg 16:9-es monitor is, olyan, amelyiket lehet normálisan elforgatni, ilyet is láttam már nyomdában, újságszerkesztőnél, amikor álló formátumú plakátot tervezett, akkor elforgatta és máris épp megfelelő volt, maximálisan ki tudta használni a monitor teljes felületét. Nekem most az a gondom a jelenlegi 19"-os 4:3-mas monitorral, hogy akár fekvő, akár álló formátumban dolgozok, nem tudom maximálisan kihasználni a monitor felületét.

    Fekvő dolgoknál még oké, az majdnem kitölti a teljes képet (toolbaroknak úgy is kell fent-lent valamennyi), de álló cuccoknál totál elvész a monitor nagy része...

    Ezért nekem talán egy rendes elforgatható széles formátumú lenne a jó, de igazából nem tudom.

    Ért valaki ezekhez? Ha már vesznek esetleg valami jó monitort, nem akarok mellényúlni, legyen akkor már tényleg jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák