Új hozzászólás Aktív témák

  • FuckeR19

    senior tag

    válasz agressiv #35639 üzenetére

    Ki mondta hogy a telefon azért van hogy azon netez ha van közeledbe gép? Vagy fényképez ha van nálad f.gép? mp3 lejátszót nem fejtem ki mert kihalófélben van pont telefonok miatt...
    Azért van telódba mindenből 1 "kevés" hogy ha elmész otthonról (mivel mobil eszközről van szó) még használhasd ha kell. De lehet van aki notit és mellé f.gépet meg ráadásul mp3 lejátszót na meg persze GPS-t is visz magával mert sosem lehet tudni...
    Kényelem a lényeg :DDD

    TRob1: Alma fanokat nem lehet meggyőzni igaz, de véleményem szerint droidokat sem... Használók 80%-a (de lehet 90%) még alma közelben sem volt de cikkek alapján firkálja őket. Vagy pont azért mert a barát barátjának nem jött be. Szó sem volt arról hogy aki almát vett az almánál is maradt mert mindenkinek bejön, de aki droidos volt az 100% hogy az is marad? iphonosok között nincs olyan aki droidról váltott..Persze droid vehető 20ért, elterjedt ezért több követő is van, míg ios korlátozottabb.

    Igen jelenleg Apple fan vagyok, de nem a csilli-villi divatosság miatt hanem azért mert én ezt tartom használhatónak. De ez nem azt jelenti hogy ezentúl nem nézek rá más telóra, vagy 1 félresikerült almát is megveszek csak azért hogy bővüljön a raktárkészlet.

    hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

Új hozzászólás Aktív témák