Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    Sziasztok!!

    Arra lennék kiváncsi, hogy.... Netbankot használtok-e?

    Mikor belépek, beírom az azonosítót, jelszót, majd számlaszámot és leokézom, átugrik arra az ablakra, ahol az smsben kapott azonosítót kell begépelni (ez utóbbi nem biztos, hogy mindenkinél így van, nekem így van beállítva) felugrik egy kis ablak, ahova SZERINTE újra be kellene írjam az azonosítót és a jelszót és arról próbál meggyőzni, hogy ezt a kisablakot az otpdirekt.hu küldte rám. Na most én bölcsen arra kattintottam, hogy MÉGSEM és a szokott helyre a szokott módon beírtam az smsben kapott azonosítót és használtam a netbankot.

    A kérdés az, hogy ti találkoztatok e már ezzel a gyakorlatilag funkció nélküli ablakkal, vagy teljesen reális az elméletem, hogy ez valami adathalász programocska lehet, ami így akarja kicsalni a netbankos adataimat, amivel mondjuk az sms azonosító hiánya miatt úgy gondolom sokra nem menne...

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák