Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nobuo

    tag

    válasz daninet #18193 üzenetére

    Tudni véltem többször, hogy nem az Opera hibája, de az átlag usert nem érdekli kinek a hibája, csak az érdekli, hogy nem tudja betölteni az oldalt, amit akar. Sokaknak már ennyi elegendő a váltásra. Én nem húzom le az operát, csak annyit mondtam, hogy nekem eddig a Firefox vált be tartósan és, amikor váltottam megbántam.
    Mindenki azt használ, amit szeretne, ami neki tetszik, amit jobbnak tart.

    Sk8erPeter: Nem trollkodni jövök. Attól, hogy én firefoxot használok nem várom el mástól, hogy ős is azt használja.

    [ Szerkesztve ]

  • Penge_4

    veterán

    válasz daninet #18193 üzenetére

    "többnyire az oldal hibája, nem az Operáé. A lassulás nálam is előfordul, de csak tumblr-nél ha már 15 perce görgetek lefelé (1200 kép, 1/5-e gif egy oldalon. Mondjuk ilyenkor már használhatatlan"

    Most nem specifikusan a Tumblr-re értem, egyre több oldalon ilyen ajaxos módon van megoldva, ahol az alapötlet jó, csak nagyon gányul van megoldva. Facebook (amit én nem használok, de kaptam visszajelzéseket) vagy YouTube videók alatti több száz vagy 1000+ komment és hasonló.

    Ez valóban nem kizárólag az Opera hibája, de az már a marginális részesedésnek köszönhető, hogy a userscripts.org-on is ha a többihez (Firefox, Chrome) van is userJS, az Operához nincs vagy nem kompatibilis vele a többi, ami például permalinkekkel orvosolja a problémát. Az AutoPatchWork-höz vagy az AutoPager-hez hasonlóan, hogy rányomsz mondjuk a 30-as linkre, majd az adott oldal 31. oldalától folytatja tovább, ezzel több száz mega RAM-ot felszabadítva.

Új hozzászólás Aktív témák