Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz lovi27 #336 üzenetére

    számítottam rá hogy ilyen választ kapok :)
    Maradok ennél, lehet csak lassan induló szerelem ez :D az alap dolgok mennek már de amint egy új dolgot akarok csinálni már megy is az agyalás hogy akkor itt most mit is kell csinálni.

    Gparted-el csináltam mert OMV-vel nem sikerült a fene tudja már miért, a telepítés egy hatalmas nagy szívás volt, valószínű ezért látok most minden ennyire körülményesnek és idegesítőnek.

    Viszont sikerült belőni a torrentet, mondjuk ez is eltartott úgy 2 óráig de már megy, sebességben is ugyan azt hozza mint a win-es utorrent szóval királyság. Már csak arra kell megoldást találni hogy ne kelljen előbb lementenem a torrent fájlt majd a transmission web interfacen kézzel megnyitni, erre van megoldás?

    Jah meg még valami a Rendszer napló tele van ilyenekkel:

    smbd[24788]: process_usershare_file: stat of /var/lib/samba/usershares/felvett tv-műsor failed. No such file or directory

    soha nem volt a vinyón usershares mappa meg felvett tv-műsor mappa. Tippre én a windows media playerre gondolok ott vannak ilyen mappák, de azokat sem használtam soha életemben szóval gőzöm sincs mi akar és mit csinálni..

Új hozzászólás Aktív témák