Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz trassher #79059 üzenetére

    Alapbol ott indul, hogy mi az hogy sportauto? Meg minek mi ertelme van. A mindennapi haszanaltban akarhogy is de a nyomatek es a ccm szamit. Ha el akarsz jutni A-B be, vagy a varosban kavarogsz, baromira tök mind1, milyen futomü van a kocsid alatt es milyen hangja van 6000 es fordulaton.

    Mig te a 2 literes szivobenzineddel fittipaldizol, hogy 3000 ala ne essen a fordulat (ami neha fun, viszont ha mindennap "muszalybol" autozol, faraszto es unalmas), addig egy 1,4 tsi DSG Poloval egy kismama, miközben a baratnöjevel megbeszeli a legujabb receptet, körbeautoz a piroslampanal, mindenfele faradsag nelkül, ha a rajtnal elbambulsz es beall elötted az utolso szabad helyre a teszko parkoloban :D .... Igen, valoszinüleg mogyorodon ravernel 10 masodpercet....es? :)

    Na de no offense, nyilvan mindenki mast szeret, meg mas a fontos, csak ne mossunk össze dolgokat. A dizel ugyan ugy lehet "sportauto" mint egy benzin...attol meg mert neked a hangja nem tetszik, mert mindenben a hangon kivül raver a masik autora pl

    Persze vesszen az összes es tiltsak be, mert környezetszennyezö, mint az allat :K csak adjanak alternativat a jonepnek es az ne egy 100 eves technikan nyugvo szivobenzin legyen

    [ Szerkesztve ]

  • kmarci25

    veterán

    válasz trassher #79059 üzenetére

    A villanyautók remélem még sokára érnek ide nagy volumenben mert az egyik legálszentebb dolog ami jelenleg megy az autóiparban. Majd ha a maersk összes hajóját villanymotor hajtja akkor tettünk valami a környezetért.

    Persze értem, amit írsz, meg részben igazad is van, de azért ez így erős kijelentés. Az ilyen mentalitás alapján én sem gyűjteném külön a papír és a műanyag szemetet, a festéket meg nem vinném el hulladékpontra, mert ezek úgyis csak kis cseppek a tengerben.
    Szerintem inkább az lehet álszent az e autókban, hogy azt a villamosenergiát milyen úton teremtik meg.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák