Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Petyyyyy #77291 üzenetére

    A kihívás ebben az - szerintem -, hogy ehhez olyan ember lenne az igazi, aki nem feltétlen csak a szerelésben jártas ( ergo a karbantartás, javítási dolgokban ), hanem mellette a motortuningban is járatos, és ez a kettö nem feltétlen jár/kell, hogy járjon együtt.

    Otthon - amennyire én olvastam, hallottam - nem sok ember faragott Opelt, Z20LET-böl sincs túl sok átépített.

    Akiröl én hallottam, azok pl. Voszi ( polgári nevét nem tudom ), Ö elég mélyen benne Volt az OPC tuningban, Osváth Balázs (Osi), neki több Z20LET is megfordult a kezei között, illetve Udvaros Lajos hajtott/hajt komolyabban moddolt turbós Opeleket. De ök "magánemberek", ergo nem tudom mennyire foglalkoznak mások autóival is, egy kérdést Opeles körökben mindenképp megérhet azért ( OPC Club Hungary csoportban Fb-on talán segítenek, vagy nem, néhányuknak eléggé megnött az arca ott már a Gsi-s idökben is - "Lurdy-szindróma" ). :)

    Akik cég szinten foglalkoztak/foglalkoznak Opelekkel, Opel tuninggal, ök a Schubert testvérek, jelenleg a Schuberth Tuning Kft néven müködnek. Fb-on öket is megtalálod.

Új hozzászólás Aktív témák