Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz <Adamsky> #20233 üzenetére

    Tudom, hogy ennyi pénzért csak kompromisszumost lehet vásásrolni, de többet nem szerettem volna rászánni. Ez az egész onnan indult, hogy láttam napidroidon a bip u-t leakciózva 11k-ra, megnéztem árukeresőn, itthon is ilyen áron volt. Gondoltam ennyi pénzt még meg is ér számomra. Aztán elkezdtem egyre több videót, tesztet nézni, és kezdett felfelé menni az összeg.
    A mi band 3 sem arról híres, hogy nappal látható rajta a tartalom, de megvoltam vele. Lehet ezt is megunom, így meg nem akartam rászánni egy kisebb vagyont. 90%-ban amúgy is beltérben használom, futni nem fogok vele.
    "mennyibe kerül egy póló" ~ igen, sokba, bár én nem hordok abból sem márkásat, mert megfelel az olcsóbb ott is.

    "és akkor az adatok pontosságáról - ami erősen kérdéses - még nem is beszéltünk." ~ videók alapján téved valamennyit

    Meglátjuk milyen lesz, addig nem temetem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • tranceplanet

    addikt

    válasz <Adamsky> #20233 üzenetére

    Igen most megelőlegezek egy bizalmat, lehet hibásan döntöttem. A páromnak lesz, de meg akarom hagyni a lehetőséget, hogy fizetni fog vele, ha bejön ez a funkció neki. 54 ezer forintért nagyon jó ár/érték arányú és nagy a tudása, a tartósság majd kiderül. Amennyiben nem válik be, akkor kap egy Garmin órát, Samsung amíg nem jönnek ki egy értékelhető típussal felejtős. Aztán, ha nem is fogja használni, akkor nem buktam sokat szemben egy 130 ropis órával. Remélem nem fogunk csalódni benne, legalábbis ordas nagy hiba nem lesz.

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák