Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz Bertiee #16113 üzenetére

    Nekem van egy sima Amazfit Bip U, nem U Pro, meg Lite, meg nem tudom még milyen változatok jöttek ki belőle.
    Kb. 1,5 éve használom és alap dolgokra teljesen jó. Kocogás, futás trackeléséhez teljesen rendben van, bár a GPS-e hébe-hóba szeret érdekes dolgokat művelni, elugrál, levágja a köröket, stb. De ez még nem zavaró mértékű, mondjuk minden 10. alkalommal ha előfordul. Gyakran kell szinkronizálni a MiFit appal, mert ekkor frissíti az A-GPS adatokat. Ha nem frissíted időközönként, akkor nehezen fogja megtalálni a jelet, vagy nem is fogja egy idő után.
    A pulzusérzékelése tájékoztató jelleggel simán teljesen jó szerintem. Alvásmonitorozásra még nem használtam, de elvileg arra is jó. Én csak edzések trackeléséhez szoktam felvenni, nem hordom folyamatosan. Így viszont nagyon jól bírja, szinte havonta kb. 1x töltöm. Ha folyamatos a pulzus monitorozás, akkor hamarabb merül, de kb. 1 hétig úgyis kibírja.

    [ Szerkesztve ]

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák