Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Fifi #15210 üzenetére

    "A háttérvilágítás az órámon helyzetfüggően lehet állítani:"
    Ezt a párod Vivoactive 3-ja is tudja? Vagy esetleg a 4-es?

    #15212 aujjobba
    "A bankkartyadhoz se kell net amikor fizetsz vele." - persze, ezzel tisztában vagyok :) de akkor nem értem, hogy a Google vagy éppen az OTP (Simple) miért így oldotta meg :F

    #15213 Dwatti
    Köszi! Ez tényleg tök rendben van. Ilyen állapotban gyakorlatilag folyamatosan látszik a számlap, és - ha kell akkor - a háttérvilágítás bekapcsolható? Esetleg teljesen ki is kapcsolható a kijelző?

    #15238 HKorn
    "... Firstbeat elemzést." - na, ennek majd utána nézek ...
    "VA4 tud Garmin Pay-t. (...) gpx export (...) Ahogy mondod, Health is jó, csak az zárt."
    +1 Így látom én is. Nálam a mérleg egyértelműen a Garmin felé billen. Nekem inkább ilyen hobbi / sport óra kell.

    #15239 bajnokpityu
    "oled is baromi jól olvasható. inkább az a baj, h jobban merül."
    Ez az! Vágom én, hogy izomból megoldja (bár olyan napsütésben amikor evezni szeretek, azért nem ártott egy kis árnyékolás a Honor Watch Magic-emnek. Ahogy elnézem a Garmin-nál sem véletlen, hogy a legtöbb órájukban ilyen transzreflektív LCD van.
    "... illetve egyetlen kinai óra se tud olyan pontos lenni, amilyen szerintem lennie kell egy sportórának."
    Ezt eddig az egy szem okosórám által szervezett tapasztalatokra, és a neten fent lévő beszámolók alapján valahogy sejtettem. Köszi a megerősítést!

    " ... a szolgáltatások mennyiségére mentek rá általában, nem a minőségre."
    Ez persze tükröződik az árban is.

Új hozzászólás Aktív témák