Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz LógaGéza #18574 üzenetére

    alapvetoen p45 meretu zigbee rgb izzo kene nekem. Ket alternativat talaltam:

    O az egyik: [link] Ő teljesen jo lenne, csak kb sehol nem talaltam, hogy arulnak... Elv az e27-kompatibilis, gondolom akkor az e14 is... Persze az kerdeses, hogy tudnam-e az ikea tavir.-al bindelni...

    A masik: [link] ő wifis, tehat a direkt kommunikacio nem megoldhato (ez mar majdnem kizaro ok nalam...) A masik, hogy alapbol tuya. elv. persze at tudnam alakitani tuya convert-el, de megint lutri....

    Az elso amugy tenyleg pont az, ami nekem kell, csak egyszeruen ha rakeresek a markara, nincs sehol....

    (#18568) huliganboy

    Ha az otthoni poziciot akarod, jobban jarsz azzal, ha azt figyeled, hogy mikor kapcsolodik a telod a wifi-hez. Egyreszt sokkal pontosabb (azonnal megy a trigger, ha hatokorbe ertel, a GPS a telon meg sokszor ki van kapcsolva) Masreszt sokkal biztonsagosabb is. Beallitasz valami eros jelszot az SSID-dra. Lenyegeben a MAC cimeddel es az SSID jelszavaddal auth. olsz. En a riasztot kapcsolom igy ki-be. Tasker-el lehet meg ezt tovabb biztositani, pl valami RSA kulccseres cuccot epitesz be...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák